PTMEiAA Aktualności Nowa siedziba Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Aktualności

01 maja 2022

Nowa siedziba Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Jesteśmy urządzeni! Budynek KOLMEX to jedno z najbardziej rozpoznawalnych dzieł architektonicznych naszej stolicy. Ma 25 lat, ale nadal zachwyca oryginalnością, zdecydowanie wyróżniając się wśród nowoczesnych budynków znajdujących się w stolicy. Efektowne wykończenie to zaleta pomysłowości architektów, elewacja budynku została pokryta szkłem oraz marmurem. Materiały ułożono naprzemiennie, tak by płaszczyzny ścian wzajemnie się przenikały.
Właśnie dzięki takiemu ułożeniu odcienie błękitu i czerwieni łączą się ze sobą tworząc jednolitą i spójną całość. Uskok bryły podkreślony został poprzez użycie blachy w kolorze niebieskiej szarości. Kolmex to też kultowy budynek. To tu kręcono sceny w filmie Kiler.

My mamy siedzibę na 7 piętrze w Opti-office. Niedużą, ale przytulną i już urządzoną, gdzie króluje pani Monika. Do naszej dyspozycji są też: kuchnia, strefa chillout, taras widokowy, sale konferencyjne i recepcja, gdzie rządzi pomocny pan Patryk. Na dole mamy jeszcze Wawa Lunch z pysznym jedzeniem.
A i do Hiltona mamy blisko! Zaledwie przez ulicę!