PTMEiAA Historia towarzystwa 16 lutego w warszawskim Hotelu Hilton Polskie Towarzystwo Medycyny...

Historia towarzystwa

16 lutego 2019

16 lutego w warszawskim Hotelu Hilton Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging świętowało swoje 25-lecie.

16 lutego w warszawskim Hotelu Hilton Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging świętowało swoje 25-lecie. Gospodarzem wieczoru był dr Andrzej Ignaciuk, prezes PTMEiAA, a wśród gości jubileuszowego balu i uroczystej kolacji pojawili się m.in. prof. Jerzy Woy-Wojciechowski, wieloletni prezes Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz prof. Emanuele Bartoletti z International Union of Aesthetic Medicine, a jednocześnie przyjaciel i admirator PTMEiAA.

Zwieńczeniem części oficjalnej wieczoru było wręczenie przez dr Andrzeja Ignaciuka oraz prof. Waldemara Kostewicza – prezesa PTL, dyplomów tym, którzy wyróżniają się pracą na rzecz medycyny estetycznej. Otrzymali je m.in. Emanuele Bartoletti, Jerzy Woy-Wojciechowski, George Oskarbski, Waldemar Jankowiak, Dorota Wydro, Piotr Kończak, Paweł Surowiak, Piotr Sznelewski, Grażyna Jóźwiak-Zimińska, Dorota Krzyżanowska-Gernand, Magdalena Łopuszyńska i Ewa Skrzypek.
Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging to 25 lat aktywnej działalności na rzecz rozwoju medycyny estetycznej, 18 kongresów, 15 lat Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej, a przede wszystkim 800 lekarzy oraz 1500 członków, w tym firm i marek – partnerów PTMEiAA, które dbają o najwyższe standardy usług. Dzięki nim pacjenci mogą czuć się bezpiecznie, zdrowo i pięknie.

O dobre wibracje podczas balu zadbał kwartet smyczkowy oraz młody pianista Wawrzyniec Prasek, znany z jazzowych aranżacji Chopina. Nie mogło zabraknąć również gorących, światowych przebojów, które porwały całą salę do tańca. Organizatorzy przygotowali również wyjątkowy pokaz mody, najnowszej kolekcji Doroty Goldpoint, która została stworzona z miłości do piękna i mody. DNA marki to respekt dla kobiecości, który najlepiej oddają naturalne tkaniny. Naturalność i jakość życia – to jest to, na co od samego początku stawia towarzystwo, łącząc zdrowy organizm z estetycznym wyglądem w zgodzie z poszczególnymi fazami życia człowieka.