PTMEiAA Aktualności BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA LEKARZY

Aktualności

05 stycznia 2023

BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA LEKARZY

Ośrodek Kształcenia Naczelnej Izby Lekarskiej przygotował kolejną ofertę bezpłatnych szkoleń dla lekarzy medycyny estetycznej na okres styczeń-kwiecień 2023 roku. Nil uruchamia zapisy na 9 szkoleń stacjonarnych, które odbędą się w siedzibie NIL w centrum szkoleniowo-konferencyjnym oraz 52 szkolenia online.

Wszystkie wydarzenia edukacyjne są akredytowane, uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu wraz z przyznanymi punktami edukacyjnymi.
Na bieżąco przeprowadzana jest ewaluacja naszych szkoleń, dzięki temu NIL reaguje na zmieniające się potrzeby lekarzy i lekarzy dentystów w obszarze doskonalenia zawodowego.
Tematy, które przygotowano na pierwszą sesję w 2023r dotyczą zagadnień m.in.: prawnych, zarządzania, kompetencji miękkich oraz zagadnień związanych z wykonywaniem zawodu i wiedzą medyczną z obszaru poszczególnych specjalizacji. Lista szkoleń nadal nie jest zamknięta, zachęcamy do zapoznawania się z aktualną listą szkoleń, która na bieżąco będzie uzupełniana o nowe pozycje takie jak m.in.:
– Cykl szkoleń pt. „ POZ w praktyce”
– Cykl szkoleń dotyczący prowadzenia kanałów w mediach społecznościowych: (Facebook, Twitter, Instagram, TikTok)
– Orzecznictwo lekarskie ZUS

Wszystkie nowości dotyczące pracy ośrodka kształcenia mogą Państwo śledzić na naszym profilu na Facebooku – Centralny Ośrodek Badań, Innowacji i Kształcenia Naczelnej Izby Lekarskiej.
We wszystkich sprawach związanych z organizacją szkoleń i udziałem w nich można kontaktować się z Ośrodkiem Kształcenia NIL:
szkolenia@nil.org.pl, tel. 22 55 91 345.

REJESTRACJA NA SZKOLENIE (po kliknięciu w link i zalogowaniu):
https://nil.org.pl/dla-lekarzy/kursy-i-szkolenia?active_page=1