PTMEiAA Aktualności BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA LEKARZY

Aktualności

05 stycznia 2023

BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA LEKARZY

Ośrodek Kształcenia Naczelnej Izby Lekarskiej przygotował kolejną ofertą bezpłatnych dla lekarzy szkoleń na okres styczeń-kwiecień 2023 roku. Nil uruchamia zapisy na 9 szkoleń stacjonarnych, które odbędą się w siedzibie NIL w centrum szkoleniowo-konferencyjnym oraz 52 szkolenia online.

Wszystkie wydarzenia edukacyjne są akredytowane, uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu wraz z przyznanymi punktami edukacyjnymi.
Na bieżąco przeprowadzana jest ewaluacja naszych szkoleń, dzięki temu NIL reaguje na zmieniające się potrzeby lekarzy i lekarzy dentystów w obszarze doskonalenia zawodowego.
Tematy, które przygotowano na pierwszą sesję w 2023r dotyczą zagadnień m.in.: prawnych, zarządzania, kompetencji miękkich oraz zagadnień związanych z wykonywaniem zawodu i wiedzą medyczną z obszaru poszczególnych specjalizacji. Lista szkoleń nadal nie jest zamknięta, zachęcamy do zapoznawania się z aktualną listą szkoleń, która na bieżąco będzie uzupełniana o nowe pozycje takie jak m.in.:
– Cykl szkoleń pt. „ POZ w praktyce”
– Cykl szkoleń dotyczący prowadzenia kanałów w mediach społecznościowych: (Facebook, Twitter, Instagram, TikTok)
– Orzecznictwo lekarskie ZUS

Wszystkie nowości dotyczące pracy ośrodka kształcenia mogą Państwo śledzić na naszym profilu na Facebooku – Centralny Ośrodek Badań, Innowacji i Kształcenia Naczelnej Izby Lekarskiej.
We wszystkich sprawach związanych z organizacją szkoleń i udziałem w nich można kontaktować się z Ośrodkiem Kształcenia NIL:
szkolenia@nil.org.pl, tel. 22 55 91 345.

REJESTRACJA NA SZKOLENIE (po kliknięciu w link i zalogowaniu):
https://nil.org.pl/dla-lekarzy/kursy-i-szkolenia?active_page=1