XXII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa 16 lutego 2019Szanowni Państwo,

W związku z zapowiedzianym na 19 stycznia Dniem Żałoby Narodowej zmuszeni jesteśmy do odwołania zapowiedzianej na ten dzień XXII Konferencji oraz uroczystego Balu z okazji 25 lat istnienia PTMEiA-A.

Czynimy to z ciężkim sercem, zdając sobie sprawę, że ta decyzja może być dla Państwa przyczyną kłopotów i problemów. Nie możemy jednak postąpić inaczej, wydaje się to oczywiste. Jesteśmy zmuszeni zmienić datę i jedyną dostępną jest 16 luty br.

Konferencja i bal odbędą się więc 16 lutego 2019 roku, w hotelu Hilton w Warszawie.

W godzinach 9.00 – 17.00 spotkamy się w hotelu Hilton w Warszawie (ul. Grzybowska 63) na Konferencji, która będzie miała niecodzienną formę. Zaproszone przez nas firmy będą mogły się zaprezentować w wybrany przez siebie sposób – pokazując swoje produkty, osiągnięcia, historię. Pozostawiamy im prawie pełną dowolność. Prawie, gdyż to, co będą głosiły, musi być oparte na faktach, nad czym będzie czuwała komisja ekspertów. Przewidujemy, oczywiście, czas na pytania i uwagi ze strony zarówno komisji, jak i uczestników.

Początek konferencji to prezentacja drogi jaką przebyła nasza organizacja przez ostatnie 25 lat. Następnie będzie miało miejsce krótkie przedstawienie 5 letniej działalności Lubelskiego Oddziału PTMEiAA.

Po przerwie lunchowej ok godz 14.00 odbędzie się dyskusja na temat „Teraźniejszość i przyszłość medycyny estetycznej w Polsce widziana oczami prawników i ekspertów medycyny estetycznej”. Gościem tej debaty będzie pan profesor Marek Chmai i pani mecenas Patrycja Lubieniecka.

Konferencji towarzyszyć będzie komercyjna część wystawowa, w której udział wezmą następujące firmy:

 1. AESTHETIC CONCEPT
 2. AntiAging Institute
 3. Cosmoscience
 4. Electric System & Laser Technology
 5. Fenice
 6. INFINITA
 7. Intobeauty
 8. ISO-LAB
 9. ITP BIOMEDICAL COMPANY
 10. Laser Projekt 2000
 11. Lea Vivacy
 12. Massmedica
 13. NOREL DR WILSZ
 14. PLAZANET
 15. URGO / MERZ

Dla członków PTMEiAA z opłaconą składką za rok 2018 oraz dla słuchaczy PSME PTL  udział w Konferencji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia na adres: sekretariat@ptmeiaa.pl

Jeżeli w ciągu dwóch/trzech dni nie otrzymają Państwo potwierdzenia wpisania na listę uczestników, proszę o kontakt telefoniczny.

Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 350 zł (brutto)

Dane do przelewu
Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
Polskie Towarzystwo Lekarskie – Oddział w Warszawie

Bank Zachodni WBK
nr rachunku: 33 1500 1012 1210 1008 8153 0000
W tytule prosimy wpisać: XXII Konferencja – Imię Nazwisko

Z wyrazami szacunku i nadzieją na przyjęcie zaproszenia,
Organizatorzy

© Wszelkie prawa zastrzeżone Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2014