PTMEiAA Aktualności Pierwsze spotkanie PTMEIAA z firmami Rynku Estetycznego

Aktualności

Pierwsze spotkanie PTMEIAA z firmami Rynku Estetycznego - uczestnicy
09 stycznia 2023

Pierwsze spotkanie PTMEIAA z firmami Rynku Estetycznego

9 stycznia 2023 roku, po raz pierwszy w historii swojej działalności, Zarząd Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging zaprosił do swojej siedziby w biurowcu Kolmex przy ul. Grzybowskiej 80/82 w Warszawie na noworoczne spotkanie przedstawicieli firm od lat kooperujących z towarzystwem. Zaproszenie, będące wyrazem uznania dla wysiłku firm w budowaniu rynku medycyny estetycznej w Polsce, było jednocześnie okazją do odnowienia również bardziej towarzyskich, nie tylko biznesowych relacji. Organizatorzy chcieli podziękować firmom za dotychczasową współpracę, ale też wytyczyć jej kierunek na przyszłość. Poinformowaliśmy także o zmianach, które spowodowane wymogami obecnych czasów nastąpiły w Towarzystwie dla dobra jego członków, ale również całego środowiska medycyny estetycznej i naszych pacjentów.

Nasze zaproszenie spotkało się z niezwykle dobrym przyjęciem przez firmy, pojawiło się bowiem w naszej siedzibie blisko siedemdziesiąt osób.

Podczas części roboczej, dr Dorota Wydro przedstawiła zaproszonym nowy Zarząd PTMEiAA, Komisję Rewizyjną oraz Sąd Koleżeński.

Prezes PTMEiAA, dr Waldemar Jankowiak omówił zmiany formalne i organizacyjne w towarzystwie.

Wiceprezes PTMEiAA, dr Cezary Pszenny przedstawił stan prac nad regulacjami prawnymi w zakresie medycyny estetycznej i udział w nich PTMEiAA.

Następnie dr Dorota Wydro podsumowała ubiegłoroczny XX Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, który odbył się w listopadzie. W prezentacji zawarto liczby i komentarze lekarzy, którzy przed wygenerowaniem kongresowego certyfikatu musieli wypełnić ankietę ewaluacyjną dotycząca kongresu. Wyniki tej ankiety zostaną przedstawione w pierwszym tegorocznym numerze kwartalnika – Academy of Aesthetic and Anti-Aging Medicine.

Członkowie zarządu przedstawili również możliwości i formy inicjatyw towarzystwa w zakresie edukacyjnym i szkoleniowym. Dyskutowano również na temat kolejnego kongresu i konferencji będących w planach towarzystwa.