PTMEiAA Aktualności II spotkanie Zarządu PTMEiAA z firmami rynku estetycznego

Aktualności

19 stycznia 2024

II spotkanie Zarządu PTMEiAA z firmami rynku estetycznego

15 stycznia 2024 w siedzibie PTMEiAA w biurowcu Kolmex odbyło się drugie spotkanie Zarządu PTMEiAA z firmami rynku estetycznego, w którym wzięło udział 46 osób z ponad 20 firm. Zebranie otworzyła Dyrektor Organizacyjna PTMEiAA – dr Dorota Wydro, która przedstawiła uczestniczących w spotkaniu członków Zarządu (Prezesa Waldemara Jankowiaka, wiceprezesa Cezarego Pszennego, Krzysztofa Jacka Kaczyńskiego, Edytę Adamczyk-Kuterę, Monikę Łącką oraz Krzysztofa Wachala) i Komisji Rewizyjnej (Przewodniczącą Julię Łach oraz Piotra Nawrota).

Prezes Jankowiak przedstawił zaproszonym aktualne zmiany formalne i organizacyjne w PTMEiAA oraz Polskim Towarzystwie Lekarskim.

Dyrektor Dorota Wydro podsumowała ostatni XXI Kongres PTMEiAA na podstawie ankiet ewaluacyjnych, które uczestnicy kongresu wypełniali przed wygenerowaniem certyfikatu uczestnictwa. Przestawiono liczby, oceny i statystyki, najlepsze (wg uczestników) – wykłady oraz wykładowców zagranicznych i polskich, a także sugestie lekarzy, co do przyszłych kongresów.

Przedstawiliśmy również nasze tegoroczne plany i dyskutowaliśmy na temat kolejnych wydarzeń – dwóch konferencji na temat biostymulatorów „miękkich” i „twardych” – 18 maja i 21 września oraz XXII Kongresu PTMEiAA, który odbędzie się jak zawsze w hotelu Hilton Warsaw City.