XIX Konferencja naukowo-szkoleniowa PTMEIAA i PSME w WarszawieW dniach 3-4 czerwca 2017 roku w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, w ramach kształcenia ustawicznego lekarza medycyny estetycznej, odbyła się XIX, zorganizowana przez PTMEiAA i PSME konferencja naukowo-szkoleniowa. W konferencji wzięło udział około 100 uczestników, wykładowcy z Włoch i Polski oraz firmy: Antiaging Institute Sp. Z O.O., Coherent Polska, Enecolis, ISO-LAB, Itp Biomedical Company, LEA FUTUR, Lm&Nt Lasers, Microwaves And New Technologies i Medical Brokers, których stoiska, jak zwykle cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Czytaj dalej..

XVIII Konferencja naukowo-szkoleniowa PTMEIAA i PSME w WarszawieW dniach 4-5 lutego 2017 roku w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, w ramach kształcenia ustawicznego lekarza medycyny estetycznej, odbyła się XVIII, zorganizowana przez PTMEiAA i PSME konferencja naukowo-szkoleniowa. W konferencji wzięło udział około 200 uczestników, wykładowcy z Włoch i Polski oraz firmy: Antiaging Institute Sp. Z O.O., Medical Brokers, Metrum – Cryoflex, “Lm&Nt Lasers, Microwaves And New Technologies”, Enecolis, Polmax, Infinita, Itp Biomedical Company, Image Group, Nest Bank i Innovapharm, których stoiska, jak zwykle cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Czytaj dalej..

XVII Konferencja naukowo-szkoleniowa PTMEIAA i PSME w WarszawieW dniach 4-5 czerwca 2016 roku w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN w Warszawie, w ramach kształcenia ustawicznego lekarza medycyny estetycznej, odbyła się kolejna, XVII już, organizowana przez PTMEiAA i PSME konferencja naukowo-szkoleniowa. W konferencji wzięło udział około 200 uczestników, wykładowcy z Włoch i Polski oraz firmy: AESTI, Apotex Polska, AntiAging Institute Sp. Z o.o., Bandi Cosmetics, BD Aesthetic Sp. Z o.o., Croma Pharma Sp. Z o.o., Enecolis, Euroscalemed Sp. Z o.o., Excellent Ren & Mik, Galderma Polska, ITP Biomedical Company, LEA FUTUR, Medical Brokers, Metrum-Cryoflex i Wydawnictwo Kwintesencja Sp. Z o.o., których stoiska, jak zwykle cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. 

Czytaj dalej..

XVI Konferencja Naukowo-Szkoleniowa 5-6.XII.2015 r.Szanowni Państwo Drogie Koleżanki i Koledzy

Konferencja będzie w głównej mierze poświęcona zastosowaniu tkanek autologicznych w medycynie estetycznej. Jak Państwo wiecie, jest to temat niezwykle ciekawy i fascynujący, ale także pełen półprawd i niedomówień.

Poprzez dobór specjalistów z całej Europy, chcemy przedstawić Państwu aktualny stan wiedzy na ten temat.

Zobacz szczegółowy program konferencji (pdf)

Czytaj dalej..

strona 1 z 41234
© Wszelkie prawa zastrzeżone Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2014