XVII MIĘDZYNARODOWY KONGRES MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I ANTI-AGINGW dniach 6-8 października 2017 roku w Hotelu Hilton w Warszawie odbył się XVI Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Organizatorem kongresu było Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging – Polskie Towarzystwo Lekarskie – Oddział w Warszawie przy współpracy Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL, International Society of Laser Surgery and Medicine i Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Patronat nad kongresem objęły: Union Internationale de Medicine Esthetique i Polskie Towarzystwo Lekarskie.

Czytaj dalej..

XIX Konferencja naukowo-szkoleniowa PTMEIAA i PSME w WarszawieW dniach 3-4 czerwca 2017 roku w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, w ramach kształcenia ustawicznego lekarza medycyny estetycznej, odbyła się XIX, zorganizowana przez PTMEiAA i PSME konferencja naukowo-szkoleniowa. W konferencji wzięło udział około 100 uczestników, wykładowcy z Włoch i Polski oraz firmy: Antiaging Institute Sp. Z O.O., Coherent Polska, Enecolis, ISO-LAB, Itp Biomedical Company, LEA FUTUR, Lm&Nt Lasers, Microwaves And New Technologies i Medical Brokers, których stoiska, jak zwykle cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Czytaj dalej..

XVIII Konferencja naukowo-szkoleniowa PTMEIAA i PSME w WarszawieW dniach 4-5 lutego 2017 roku w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, w ramach kształcenia ustawicznego lekarza medycyny estetycznej, odbyła się XVIII, zorganizowana przez PTMEiAA i PSME konferencja naukowo-szkoleniowa. W konferencji wzięło udział około 200 uczestników, wykładowcy z Włoch i Polski oraz firmy: Antiaging Institute Sp. Z O.O., Medical Brokers, Metrum – Cryoflex, “Lm&Nt Lasers, Microwaves And New Technologies”, Enecolis, Polmax, Infinita, Itp Biomedical Company, Image Group, Nest Bank i Innovapharm, których stoiska, jak zwykle cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Czytaj dalej..

XVI MIĘDZYNARODOWY KONGRES MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I ANTI-AGINGW dniach 7-9 października 2016 roku w Hotelu Hilton w Warszawie odbył się XVI Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Organizatorem kongresu było Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging – Polskie Towarzystwo Lekarskie – Oddział w Warszawie przy współpracy Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL, International Society of Laser Surgery and Medicine i Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Czytaj dalej..
strona 1 z 712345...Ostatnia »
© Wszelkie prawa zastrzeżone Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2014