Rusza kwalifikacja kandydatów do Master Class in Aesthetic Medicine and Anti-Aging Central and Eastern Europe Advanced Educational Programmaster-class-ptmeiaa-feature

W listopadzie 2017 rozpoczyna się I edycja programu CEE Master Class realizowanego przez Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej.

Program posiada patronat Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging, UIME oraz ISLMS i jest zaawansowanym programem edukacyjnym składającym się z 4 bloków szkoleniowych, tworzących łącznie 5 kursów.

Program Master Class to łącznie 55 godzin edukacji na poziomie zaawansowanym, w tym 37 godzin zajęć praktycznych. Zajęcia będą odbywać się w siedzibie Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej oraz VITRUS Clinic (Odessa).

Listopad 2017 Kurs 1 (2 dni): Toksyna botulinowa – zaawansowane wskazania

Styczeń 2018 Kurs 2 (2 dni): Wypełniacze – zaawansowane wskazania i trudne okolice

Luty 2018 Kurs 3 (1 dzień): Lasery i inne źródła energii – techniki zaawansowane

Luty 2018 Kurs 4 (1 dzień): Techniki konturowania twarzy – nici liftingujące

Maj 2018 Kurs 5 (2 dni): Naturalne wypełniacze i stymulatory: lipofilling, PRF, CGF.

Po każdym kursie uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający odbycie kursu oraz na zakończenie programu dyplom ukończenia CEE Master Class wręczony podczas XVIII Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti – Aging w październiku 2018.

Program Master Class skierowany jest do absolwentów szkół podyplomowych w zakresie medycyny estetycznej, którzy na co dzień wykonują zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. 1

Od uczestników programu wymagane jest posiadanie ważnego prawa wykonywania zawodu oraz polisy OC, przynależność do PTMEiAA (brak zaległości w opłacaniu składek) oraz znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym aktywny udział w zajęciach.

© Wszelkie prawa zastrzeżone Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2014