25 lat Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej PTLSzanowni Państwo, 
Koleżanki i Koledzy!

Uprzejmie informuję i przypominam wszystkim członkom Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, że w dniu 19 stycznia 2019 roku, w hotelu Hilton w Warszawie, przy ulicy Grzybowskiej 63 będą miały miejsce dwa ważne dla naszej organizacji wydarzenia – XXII Konferencja oraz Bal z okazji naszego 25-lecia. 

Tego dnia zatem:

  • W godzinach 9.00-17.00 spotkamy się na Konferencji, która będzie miała niecodzienną formę. Zaproszone przez nas firmy będą mogły się zaprezentować w wybrany przez siebie sposób – pokazując swoje produkty, osiągnięcia, historię. Pozostawiamy im prawie pełną dowolność. Prawie, gdyż to, co będą głosiły, musi być oparte na faktach, nad czym będzie czuwała komisja ekspertów. Przewidujemy, oczywiście, czas na pytania i uwagi ze strony zarówno komisji, jak i uczestników. Bliższe informacje dotyczące rejestracji dostępne są w zakładce knferencjaDla członków PTMEiAA, którzy mają uregulowaną składkę za 2018 rok, udział w Konferencji jest bezpłatny.
  • Tego samego dnia, godzinie 20.00, rozpocznie się uroczysty Bal z okazji 25-lecia PTMEiAA.

Przewidziane są liczne atrakcje, świetne menu, zabawa do białego rana (powiedzmy, do godz. 2.00 dnia następnego). Planujemy także akcję charytatywną na rzecz lekarzy znajdujących się Domu Lekarza Seniora w Warszawie.

Obowiązuje strój wieczorowy.

Podobnie, jak w przypadku Konferencji, uczestnictwo w Balu jest wolne od jakichkolwiek opłat dla wszystkich członków Towarzystwa, którzy uregulowali składkę członkowską za rok 2018.

Szczegółowe informacje dostępne pod adresem ptmeiaa.pl/bal

Zgłoszenia na Konferencję i Bal (mam nadzieję, że zdecydują się Państwo na udział w obu wydarzeniach) przyjmujemy drogą mailową pod adresem: sekretariat@ptmeiaa.pl.

W imieniu zarządu PTMEiAA
Andrzej Ignaciuk

© Wszelkie prawa zastrzeżone Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2014