XXI Konferencja naukowo-szkoleniowa PTMEIAA i PSME w WarszawieRekomendacje

W dniach 12-13 maja 2018 r. w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, w ramach kształcenia ustawicznego lekarza medycyny estetycznej, odbyła się XXI, zorganizowana przez PTMEiAA i PSME konferencja naukowo-szkoleniowa. W konferencji wzięło udział około 100 uczestników, wykładowcy z Niemiec, Ukrainy i Polski oraz firmy: AntiAging Institute Sp. z o.o., Biotec Lasers Polska,  Fenice Sp. z o.o., ISO-LAB, ITP. Biomedical Company, KT Medical, LEAFUTUR, Medical Brokers,Merz Aesthetics/Urgo Aesthetics, Metrum CryoFlex, SuperNova i Wydawnictwo Kwintesencja Sp. z o.o., których stoiska, jak zwykle cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Czytaj dalej..

XX Konferencja naukowo-szkoleniowa PTMEIAA i PSME w WarszawiePTMEiAA-XX-Konferencja-naukowo-szkoleniowa

W dniach 2-3 grudnia 2017 roku w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, w ramach kształcenia ustawicznego lekarza medycyny estetycznej, odbyła się XX, zorganizowana przez PTMEiAA i PSME konferencja naukowo-szkoleniowa. W konferencji wzięło udział około 100 uczestników, wykładowcy z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch i Polski oraz firmy: Enecolis, Euroscalemed, ISO-LAB, Keymed, Korona, LEA FUTUR, MASSMEDICA, Medical Brokers, Metrum CryoFlex i Wydawnictwo Kwintesencja Sp. z o.o., których stoiska, jak zwykle cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Czytaj dalej..

XVII MIĘDZYNARODOWY KONGRES MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I ANTI-AGINGICAAM-2017-PTMEiAA

W dniach 6-8 października 2017 roku w Hotelu Hilton w Warszawie odbył się XVI Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Organizatorem kongresu było Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging – Polskie Towarzystwo Lekarskie – Oddział w Warszawie przy współpracy Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL, International Society of Laser Surgery and Medicine i Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Patronat nad kongresem objęły: Union Internationale de Medicine Esthetique i Polskie Towarzystwo Lekarskie.

Czytaj dalej..

XIX Konferencja naukowo-szkoleniowa PTMEIAA i PSME w Warszawiexix-konferencja-naukowo-szkoleniowa-psme-ptmeiaa

W dniach 3-4 czerwca 2017 roku w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, w ramach kształcenia ustawicznego lekarza medycyny estetycznej, odbyła się XIX, zorganizowana przez PTMEiAA i PSME konferencja naukowo-szkoleniowa. W konferencji wzięło udział około 100 uczestników, wykładowcy z Włoch i Polski oraz firmy: Antiaging Institute Sp. Z O.O., Coherent Polska, Enecolis, ISO-LAB, Itp Biomedical Company, LEA FUTUR, Lm&Nt Lasers, Microwaves And New Technologies i Medical Brokers, których stoiska, jak zwykle cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Czytaj dalej..
strona 1 z 912345...Ostatnia »
© Wszelkie prawa zastrzeżone Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2014