Patronat nad naszą działalnością sprawująPolskie Towarzystwo Lekarskie (PTL)

logo_ptlNajstarsze, największe stowarzyszenie naukowo-społeczne, zrzeszające ponad 25 tys. członków. Jego działalność koncentruje się na aktywności naukowo-szkoleniowej lekarzy, w tym także z zakresu medycyny estetycznej.

Union Internationale de Medecine Estetique (UIME)

uime_logoOrganizuje cyklicznie światowe i kontynentalne kongres medycyny estetycznej. Zrzesza największe światowe towarzystwa działające na rzecz Medycyny Estetycznej promując kształcenie lekarzy w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.

Współpraca

Medsukces

unnamedSerwis stworzony z myślą o lekarzach prowadzących własne gabinety, bądz planujących ich otwarcie. Poradnik i inspiracja dla lekarzy pracujących nad swoim profesjonalizmem, chcących inwestować w siebie i rozwój swoich praktyk.

 

Polskie Towarzystwo Flebologiczne

logo

Współpraca PTMEiAA z PTF ma wieloletnią historię zarówno w zakresie praktycznym jako uzupełnienie działań lekarzy medycyny estetycznej, jak i w warstwie organizacyjnej, po przez podejmowanie wspólnych inicjatyw programowych.

 

Polskie Towarzystwo Kosmetologów

ptk

Promowanie prewencji starzenia i codziennej higieny wpisuje się w postulaty naszego towarzystwa, dlatego aby rzetelnie udzielać porad z zakresu tak popularnego zagadnienia jakim jest Kosmetologia, nawiązaliśmy współpracę ze specjalistami w tej dziedzinie.

 

Ponadto współpracujemy z następującymi placówkami edukacyjnymi:

  • Szkoła Medycyny Estetycznej Fundacji Fatebenefratelii w Rzymie
  • Szkoła Medycyny Estetycznej Agora w Mediolanie
  • Wydział Medycyny Estetyczne Uniwersytet Wysp Balearów na Majorce
© Wszelkie prawa zastrzeżone Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2014