Bal z okazji 25 lecia PTMEiAAW związku z zapowiedzianym na 19 stycznia Dniem Żałoby Narodowej zmuszeni jesteśmy do odwołania zapowiedzianej na ten dzień XXII Konferencji oraz uroczystego Balu z okazji 25 lat istnienia PTMEiA-A.

Czynimy to z ciężkim sercem, zdając sobie sprawę, że ta decyzja może być dla Państwa przyczyną kłopotów i problemów. Nie możemy jednak postąpić inaczej, wydaje się to oczywiste. Jesteśmy zmuszeni zmienić datę i jedyną dostępną jest 16 luty br.

Konferencja i bal odbędą się więc 16 lutego 2019 roku, w hotelu Hilton w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa zrozumienie i wyrozumiałość, siła wyższa. Zasady uczestnictwa tak w konferencji jak i balu nie ulegają zmianie.

W balu mogą wziąć udział członkowie PTMEiAA oraz zaproszone przez nich osoby.

Członkowie PTMEiAA z opłaconą składką za 2018 rok nie ponoszą kosztów uczestnictwa w balu, natomiast koszt udziału osoby towarzyszącej wynosi 350 zł.

Członkowie opłacający regularnie składki przez ostanie 5 lat mogą wziąć udział w balu wraz z osobą towarzyszącą bez ponoszenia kosztów jej uczestnictwa.

W przypadku gdy zgłaszana osoba towarzysząca jest również członkiem PTMEiAA (z opłaconą składką za rok 2018) proszę podać jej imię i nazwisko, co umożliwi zwolnienie jej z opłaty za uczestnictwo w uroczystości.

Jeżeli zależy Państwu na otrzymaniu faktury VAT za udział w balu, proszę o porzesłanie danych niezbędnych do jej wystawienia razem ze zgłoszeniem.

Od 1 grudnia 2018 do 14 stycznia 2019 mają Państwo możliwość zgłaszania chęci uczestnictwa w tym wydarzeniu przesyłając swoje dane na adres sekretariat@ptmeiaa.pl.

Kwartet smyczkowy – Koncert

Podczas balu będą mieli Państwo okazję wysłuchać koncertu kwartetu smyczkowego w składzie:  Artur Gadzała, Agnieszka Zdebska,  Igor Kabalewski,  Kamil Mysiński, który wykona następujące kompozycje:

F.Kreisler – Alt-Viener Tanzweisen
1. “Liebesfreud”
2. “Liebeslied”
3. “Schon Rosmarin”
Trzy Tanga Argentynskie:
1. E. Francini - “La vi llegar”
2. M. Mores“Cafetin de Buenos Aires”
3. M. Mores - “Cristal”
H. Giraud - “Sons le Ciel de Paris”
Glenn Miller” Moonlight Serenade”
L. Bernstein arr. Thorp“New York, New York”
J. Gade - “Jalousie”
J. Strauss II“Roses from the South”

Dorota Goldpoint – Pokaz Mody

Uroczystość uatrakcyjni również Pokaz Mody polskiej marki – Dorota Goldpoint, która została stworzona z miłości do piękna i pasji do tworzenia. DNA marki to respekt dla kobiecości, naturalne tkaniny i luksusowe kolekcje w rozmiarach 34-54. Z propozycjami projektantki można zapoznać się na strnie internetowej atelier www.dorotagoldpoint.com.

Z okazji balu, hotel Hilton przygotował pokoje w specjalnej cenie dla Gości Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Oferta jest ważna do dnia 14.01.2019 lub do momentu wyczerpania się puli pokoi. Aby zarezerwować pokój należy skorzystać z poniższego linku, a następnie wybrać ilość pokoi i liczbę gości (pozostałe pola takie jak data i rodzaj promocji powinny być już odpowiednio wypełnione przez system rezerwacji).

LINK DO OFERTY SPECJALNEJ

Bal poprzedzi XXII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa, która również odbędzie się w hotelu Hilton przy ul. Grzybowskiej. Wszelkie informacje na jej temat dostępne będą w zakładce konferencja.

Serdecznie zapraszamy,
kolejna taka okazja za 25 lat!
Zarząd PTMEiAA

© Wszelkie prawa zastrzeżone Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2014